حداکثر 5 پرونده ، هر اندازه 10 میلیون پشتیبانی می شود. خوب
ZHANGJIAGANG MEDI MEDICAL EQUIPMENT CO., LTD. 86--13913292674 info@medik-medical.com
کنترل کیفیت قیمت دریافت کنید
خانه -

ZHANGJIAGANG MEDI MEDICAL EQUIPMENT CO., LTD. کنترل کیفیت

  • چین ZHANGJIAGANG MEDI MEDICAL EQUIPMENT CO., LTD. گواهینامه ها
    ISO 9001
  • چین ZHANGJIAGANG MEDI MEDICAL EQUIPMENT CO., LTD. گواهینامه ها
    ISO 13485
ما به کار آنلاین خود ادامه می دهیم ، در تماس هستیم.

اگر می خواهید اطلاعات بیشتر در مورد محصول یا آخرین قیمت را بدانید ، می توانید در هر زمان با ما تماس بگیرید ، ما تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات بیشتر انجام خواهیم داد.

تماس با ما

86--13913292674

مشخصات QC

1.Facility و ماشین آلات

تزریق پلاستیک، ما خودمان را به عنوان ماشین نام تجاری برتر برای کنترل روند از ابتدا به منظور بهبود بهترین پایان، ثبات قطعات و غیره تجهیز

قالب سازی های مختلف، ما در حال توسعه طراحی جدید با سرمایه گذاری مداوم برای شکل جدید، طراحی سفارشی برای اطمینان از اینکه مشتریان ما از بازار رقابت می کنند، ادامه می دهند.

مرکز تولید فلز، دستگاه CNC، دستگاه سوراخ فشار بالا، دستگاه برش دیجیتال و خمش برای اطمینان از صحت لوازم جانبی.

جوشکاری ربات، جوشکاری ربات برای ساختن یکنواخت و به حداقل رساندن اشتباه جوشکاری دستی، کیفیت را می توان به راحتی از جوش ربات بدست آورد.

خط درمان، درمان پیشرفته و دیجیتال درمان و پوشش پودر دو در یک به تصویب رسید، که به پایان کامل، که طول می کشد و طول عمر محصولات حداکثر.

مونتاژ ساده، هر کارگر بر روی یک مجمع خاص متمرکز خواهد شد، این به حداقل رساندن امکان غفلت و بهبود بهره وری است.

تست محصول 2

تست ظرفیت بارگیری، هر تخت الکتریکی با توجه به استاندارد IEC60601-2-52 آزمایش خواهد شد، بنابراین ظرفیت بارگیری را می توان با حرکت نیز بررسی کرد.

تست سیستم الکتریکی، هر تخت الکتریکی برای اتصال سیم مورد آزمایش قرار می گیرد، این امر احتمال سیم کشی اشتباه، اشتباه برنامه و ... را از بین می برد.

یک به یک بازرسی، هر تولیدی توسط QC ما طبق استاندارد ISO13485 به صورت یک به یک اجرا می شود و تمام جنبش ها برای ارائه محصولات کامل نهایی برای مشتریان ما عمل می کنند.